Karolina JoannaMoriggi

Karolina Joanna Moriggi

W dniu 16 stycznia 2014 roku w Egipcie w miejscowości Dahab
odeszła od nas na zawsze, zostawiając nas w wielkim bólu i cierpieniu
w wieku 35 lat nasza ukochana

Karolina Joanna Moriggi z domu Borkowska

Karolina była Osobą nieprzeciętną, nietuzinkową z wieloma pasjami.

Od najmłodszych lat trenowała łyżwiarstwo figurowe w konkurencji solistek.
Była najmłodszą juniorką, która w wieku 12 lat w roku 1990 zdobyła mistrzostwo Polski w jeździe figurowej na łyżwach.

Świetnie jeździła na nartach, wspinała się na Mnicha, Kilimandżaro i Mount Blanc.
Z bliska podziwiała piękno rekinów i podwodny świat. Kochała wodę i wspierała fundację na rzecz ratowania podwodnego życia.

Kochała prowadzić motor i nade wszystko nurkowanie i jako jedna z pięciu kobiet na świecie zdobyła klasę mistrzowską w nurkowaniu technicznym, zeszła na głębokość 150 metrów.

Karolina żyła szybko, ciekawie, spełniając marzenia, podróżując i realizując się w sportach ekstremalnych - pokonując własne słabości.

Kochała życie i zawsze robiła to, co kochała i tak też odeszła, podczas ostatniej wyprawy w głąb morza, chcąc pobić swój własny rekord.
I tylko w najważniejszym momencie w Jej życiu zdrowie zawiodło, nie pozwoliło na więcej...

Na co dzień całym sercem i myślami była z dziećmi, kochała je i prowadziła własne przedszkole.

Była bardzo dumna z syna Williama, który jest również utalentowany sportowo i tak jak Mama uprawia teraz łyżwiarstwo figurowe, ma także duże zdolności muzyczne, gra na perkusji.

Karolina była wspaniałą Żoną, Matką, Córką i Siostrą, ale przede wszystkim była bardzo dobrym, życzliwym innym ludziom, szlachetnym Człowiekiem

mąż, syn, rodzice, babcia, brat z rodziną i ciocia Ewa

Będzie nam Jej bardzo brakowało.

Więcej

x
Podaj jeśli chcesz otrzymać odpowiedź
x

Znicze

Zapal znicz
 •  
  16.01.2022
  Ciociu nigdy nie zapomnę o tob
 •  
  16.01.2022
  Córeczko.....
 •  
  16.01.2022
  Córeczko, 8 długich lat
 •  
  16.01.2022
  Rocznicowe Paula
 •  
  16.01.2022
  Nie zapomnimy
 •  
  14.01.2022
  Córeczko,165m w głąb morza
 •  
  12.01.2022
  Córeczko,śpij spokojnie
 •  
  10.01.2022
  Córeczko,czas nie leczy ran
 •  
  06.01.2022
  Córeczko,bez Ciebie smutno
 •  
  05.01.2022
  Spoczywaj w spokoju
 •  
  04.01.2022
  Córeczko,smutny rok
 •  
  02.01.2022
  Noworoczne swiatelko Paula
 •  
  26.12.2021
  Córeczko, puste krzesło..
 •  
  23.12.2021
  Karolinie swiatecznie Paula
 •  
  18.12.2021
  Córeczko,myślami jestem z Tobą
 •  
  16.12.2021
  Córeczko,tak bardzo tęsknię
 •  
  15.12.2021
  Córeczko,śpij kochana śpij
 •  
  13.12.2021
  Karolinie Paula
 •  
  02.12.2021
  Wiecznego spokoju
 •  
  02.12.2021
  Córeczko, moja kochana

Pożegnania

Wasze wspomnienia, kondolencje i myśli o zmarłych

 • mama

  Córeczko, 8 długich lat minęło jak nie jesteś z nami...chociaż źle piszę z nami to TY jesteś cały czas , budzę się i zasypiam z myślą o Tobie ...ale nie widzę Ciebie i nie słyszę i nic się u Ciebie nie zmienia nie śmiejesz się, nie płaczesz, nie tańczysz, nie jeździsz na łyżwach ani na nartach, nie zasiadasz z nami przy świątecznym stole i nie nurkujesz.....Nie wiesz jak William się zmienia i co u niego słychać nie widzisz na jakiego przystojnego i mądrego mężczyznę wyrósł. Nie wiesz,że studiuje i że konstruuje bollidy ( ma taką nową pasję). Nie wiesz,że mieszka z Karlem w Norwegii..Nie wiesz też ,że Bartosz ma trzecią córeczkę Anastazję, że Babcia Marylka odeszła w nie cały rok po Tobie, nie wiesz tyle rzeczy nie wiesz... Karolinko świat się tak zmienia, zmienia się na gorsze, a Ty też tego nie widzisz...To akurat może lepiej, że jesteś tego nie świadoma.... Karolinko Pani Paula ma rację dziś jest dzień, który nigdy nie powinien nadejść, którego nigdy nie powinno być....ale niestety jest i to ON ten dzień zaważył na całym naszym życiu...Teraz już nie potrafimy się tak naprawdę cieszyć i śmiać i tak naprawdę mało rzeczy sprawia nam przyjemność. Ten dzień zaważył na zawsze naszym życiu.... nie umiemy żyć bez Ciebie ....myślimy, kochamy i bardzo tęsknimy za Tobą nasz
  Karolinko. Warszawa 16 stycznia 2022 rok

 • Paula

  Dzien, ktorego nie powinno byc. Spij spokojnie Karolino. Miej w opiece Twoich Najblizszych, szczegolnie Twoja Kochana Mame!

 • mama

  Córeczko moja,śliczna, kochana, najdroższa...dziś jest dla nas szczególnie smutny dzień...pełen bólu i żalu. To nie Twoje powinno być Święto, to nie powinno być Święto młodych ludzi..... Byłaś młoda, zdolna ,zakochana i kochana...miałaś męża, syna, rodziców, przyjaciół.... wydawałoby się, że miałaś wszystko czego ludzie pragną mieć w życiu...ale dla Ciebie to nie było wszystko ....miałaś też swoje marzenia i czułaś się nie spełniona. Chciałaś czegoś więcej , pokochałaś nurkowanie. Nurkowanie niebezpieczne na głębokościach, podejmowałaś ryzyko i żyłaś w zgodnie ze swoim motto ( które miałaś już od dziecka ) "NEVER GIVE UP". Zawsze byłaś bardzo ambitna i zawsze chciałaś czegoś dokonać, nie chciałaś być tuzinkowa....chciałaś ..., no właśnie po co , na co i dlaczego chciałaś osiągnąć coś co jest właściwie jeszcze do dziś praktycznie nie do osiągnięcia...i naprawdę minęło siedem i pół roku jak odeszłaś ,a może tylko dwóm kobietom udało się to czego Ty pragnęłaś dokonać. Karolinko, a nam przyszło żyć bez Ciebie i nie ma dnia abym się nie budziła i nie zasypiała myśląc o Tobie moja CÓRECZKO..I ciągle sobie zadaję pytanie dlaczego TY chciałaś zrobić COŚ co narażało Ciebie na utratę życia. Na swoje nieszczęście poznałaś osobę, która zaakceptowała Twoje plany, mało tego podtrzymywała i nagabywała Ciebie do ich realizacji, mówiąc " KTO JAK NIE TY". Miała Ciebie asekurować i być Twoim suportem, a tymczasem zrobił nie wybaczalny błąd w w konsekwencji czego to Ty straciłaś swoje młode życie.Ten pan teraz nie odpowiada za nic, uciekł jak szczur z tonącego okrętu. Jesteśmy bezsilni w tej sprawie. Córeczko, często wracam pamięcią do Twojego dzieciństwa , jaka byłam, byliśmy szczęśliwi jakim byłaś dzieckiem rozważnym, mądrym, precyzyjnym , dokładnym, wręcz pedantycznym, bardzo ambitnym, ale jednocześnie upartym i nigdy przenigdy nie przypuszczałam,że możesz nas pożegnać tak wcześnie. Córeczko, Karolinko dziś Wszystkich Świętych smutne, nostalgiczne święto pełne wspomnień i żalu....Twoje Święto, Święto moich Rodziców, Rodziców Janusza, dalszej Rodziny i Przyjaciół, Znajomych. Tak dużo ludzi odchodzi szczególnie ten rok jest bardzo bolesny gdy ludzie tracą bliskich podczas pandemii corona-19. W naszej Rodzinie też jest nas co raz mniej.... Córeczko, ściskam Ciebie bardzo mocno i serdecznie, przytulam Ciebie i kocham ,kocham ....bardzo. Tęsknie bardzo....co raz bardziej. P.S. Karolinko, wiedz,że możesz być bardzo dumna ze swojego Syna Williama. Teraz ma 20 lat jest studentem elektroniki, należy do klubu budującego bollingi, jest bardzo zdolny i mądry ,jest przystojny jest SUPER. Przyjedzie do nas na święta jak pandemia pozwoli. 1 listopada 2021 rok Wszystkich Świętych

 • Paula

  Droga Karolino, przynioslam Ci nowy znicz - pieknego bialego aniolka, niech Ci sie pali jak najdluzej! Piekne masz figurki aniolkow i czerwone roze. Twoi Bliscy naprawde dbaja, abys miala tam pieknie.
  Karolinko, trudne miesiace przed Twoimi Bliskimi, miej Ich w swojej opiece.

 • Paula, znajoma Rodziny Ś.P. Karoliny

  Do Anonima Xyz:
  1.dobrze byłoby mieć odwagę cywilną i się podpisać;
  2. dobrze byłoby zachować formę nawet podczas pisania anonimów w sieci, zatem Pani Paula, jeśli już.
  3. dobrze byłoby zająć się własnym życiem a nie przesiadywać na stronach pamięci obcych ludzi i produkować niedopuszczalne wpisy;
  4. dobrze byłoby zastosować się do swojej rady i iść sie wysmetniac gdzies indziej.

 • Xyz

  Paula idz sie wysmetniac gdzies indziej